Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Δημόσια Υγεία» του Τμήματος Ιατρικής του Πανεπιστημίου Πατρών, διοργανώνει για τρίτη συνεχόμενη χρονιά την Ημερίδα- Εκδήλωση με τίτλο «Η Δημόσια Υγεία στο Προσκήνιο», στις 11 Δεκεμβρίου 2017, στο Συνεδριακό και Πολιτιστικό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών.
![](http://publichealth.med.upatras.gr/wp-content/uploads/sites/8/2020/03/ΑΦΙΣΑ-2.png)
Πληροφορίες και αιτήσεις συμμετοχής στα τραπέζια και την ημερίδα στο 2610969876 ή στο mscpubhealth@upatras.gr