ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2018-2019

Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Δημόσια Υγεία» να δηλώσουν τα μαθήματα για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2018-2019 στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://progress.upatras.gr από 20.6.2019 έως και 28.06.2019.

Όσοι από τους μεταπτυχιακούς φοιτητές βρίσκονται στο τρίτο (3) εξάμηνο σπουδών δηλώνουν τη διπλωματική εργασία και τυχόν εαρινά μαθήματα που χρωστούν από το προηγούμενο ακαδημαϊκό έτος.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΑΛΛΑΓΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΗ ΦΟΙΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ «ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ – PUBLIC HEALTH» ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2018-2019

Aίτησή για απαλλαγή από τα τέλη φοίτησης στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Δημόσια Υγεία – Public Health» για το ακαδημαϊκό έτος 2018-2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ «ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ – PUBLIC HEALTH» ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2018-2019

Ενημερώνουμε τους μεταπτυχιακούς φοιτητές ότι οι εγγραφές στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Δημόσια Υγεία-Public Health», θα πραγματοποιηθούν από 20 Φεβρουαρίου έως και 28 Φεβρουαρίου 2019, στη Γραμματεία του Τμήματος Ιατρικής του Πανεπιστημίου Πατρών (Κτίριο Προκλινικών Λειτουργιών, ισόγειο).

Οι εγγραφές θα πραγματοποιηθούν από τον ίδιο τον μεταπτυχιακό φοιτητή ή από νόμιμα εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο.

ΔΗΛΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-2018

Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Δημόσια Υγεία» να δηλώσουν τα μαθήματα για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2017-2018 στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://progress.upatras.gr από 26.4.2018 έως και 06.05.2018.

Σημειώνεται ότι:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΩΝ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ «ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ»

Ενημερώνουμε τους υποψήφιους μεταπτυχιακούς φοιτητές ότι οι εγγραφές για το Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών «Δημόσια Υγεία», θα πραγματοποιηθούν κατά τις ημερομηνίες από 20 Φεβρουαρίου έως και 28 Φεβρουαρίου 2018, στη Γραμματεία του Τμήματος Ιατρικής του Πανεπιστημίου Πατρών (Κτίριο Προκλινικών, ισόγειο).

Οι εγγραφές θα πραγματοποιηθούν από τον ίδιο τον μεταπτυχιακό φοιτητή ή από νόμιμα εξουσιοδοτημένο πρόσωπο.
Ενστάσεις επί των αποτελεσμάτων μπορούν να κατατίθενται στη Γραμματεία του Τμήματος Ιατρικής κατά το χρονικό διάστημα, από 13 Φεβρουαρίου έως και 15 Φεβρουαρίου 2018.

3η Ημερίδα «Η Δημόσια Υγεία στο Προσκήνιο»,

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Δημόσια Υγεία» του τμήματος Ιατρικής του Πανεπιστημίου Πατρών, διοργανώνει για τρίτη χρονιά την ημερίδα- εκδήλωση με τίτλο «Η Δημόσια Υγεία στο προσκήνιο».

Η συγκεκριμένη ημερίδα θα πραγματοποιηθεί  στην Πάτρα, στις 11 Δεκεμβρίου 2017, ημέρα Δευτέρα στο συνεδριακό και Πολιτιστικό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών. Παράλληλα με την ημερίδα θα γίνουν και 4 στρογγυλά τραπέζια με 4 θεματικές ενότητες.

Δήλωση μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2017-18

Παρακαλούνται οι μεταπτυχιακοί φοιτητές του ΠΜΣ «Δημόσια Υγεία» να δηλώσουν την κατεύθυνση και τα μαθήματα του 2ου εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2017-2018 στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://progress.upatras.gr έως και 1.12.2017.

Σελίδες